Наступного тижня у Львові стартує XV Міжнародний економічний форум

29 вересня 2015, 19:46   Прокоментуй! Друкувати Друкувати Поділитися новиною:

8-9 жовтня на стадіоні «Арена-Львів» відбудеться XV Міжнародний економічний форум, який цьогоріч пройде під гаслом «Україна сьогодні: інвестиції, бізнес, відповідальність». Учасниками заходу стануть підприємці з України, Польщі, Словаччини, Німеччини, Угорщини, Латвії, Австрії, Канади, Туреччини, Узбекистану.

Форум є своєрідним майданчиком для бізнесу як Західної, так і всієї України, в межах якого відбудеться підписання низки важливих угод та меморандумів.

Про це 29 вересня на прес-конференції розповів директор департаменту економічного розвитку, торгівлі та промисловості Львівської облдержадміністрації Василь Лозинський.

«Ми хочемо показати Львівщину як безпечний регіон, де влада робить все для комфортного ведення бізнесу, – підкреслив Василь Лозинський. – У межах форуму заплановані конференції щодо створення та розвитку індустріальних парків у регіоні, зокрема буде презентовано майбутні індустріальні парки в Яворові і Новому Роздолі. Досить цікавою буде дискусія у галузі туризму, на якій представлять туристичний потенціал Львівської області. Також обговорюватиметься питання відновлювальної енергетики та сучасних технологій енергоефективності».

На форумі вже традиційно відбуватиметься конкурс «Обличчя міста Львова 2015». За словами віце-президента Львівської торгово-промислової палати Володимира Коруда, під час цього заходу відзначать кращих підприємців. А для зацікавлених у встановленні ділових контактів проходитиме Міжнародна біржа контактів «Бізнес-партнерство 2015».

Повернутися назад >>
Коментарів (Прокоментуй!)

Останні новини