«На наступний аукціон ми запланували об’єкти на вул. Є.Коновальця, 88 і пл. Ринок, 19», – Інна Свистун

14 березня 2016, 21:34   Прокоментуй! Друкувати Друкувати Поділитися новиною:

Найпривабливішими з об’єктів, запланованих на приватизацію конкурентними способами у 2016 році, є нежитлові приміщення за адресами: вул. М.Коперника, 12, вул. Є.Коновальця, 88, вул. Пекарська, 95, вул. С.Бандери, 2, вул. Бандери, 5-а, пл. Ринок, 19 тощо. Планові надходження до міського бюджету у 2016 році від приватизації – 97 млн грн, та від оренди – 37,5 млн грн.

«Найпривабливішими з об’єктів, які в нас заплановані на приватизацію конкурентними способами в 2016 році, це об’єкти на вул. Коновальця, 88, Пекарській, 95, С.Бандери, 2, пл. Ринок, 19, Коперника, 12 (це гарне приміщення на 1-му поверсі, яке, сподіваюсь, знайде хороших покупців, в результаті чого бюджет отримає добрі надходження від приватизації майна). Планові надходження на 2016 рік є досить великими – це 97 млн грн від приватизації та 37,5 млн грн від оренди.

На наступний аукціон ми запланували об’єкт на вул. Є.Коновальця, 88, де провели реєстрацію і зараз здійснюється експертна оцінка, а також на пл. Ринок, 19. На кінець березня будемо мати оцінку, і десь на початку квітня буде оголошення. Думаю, будуть претенденти», – розповідає начальник управління комунальної власності ЛМР Інна Свистун.

«План по надходженнях від приватизації на 2016 рік доволі амбітний – майже 100 млн грн. Коли ми приймаємо рішення на комісії про подальше використання того чи іншого об’єкту, намагаємося ті приміщення, які мають гарне комерційне застосування, можуть бути цікавими і не підходять для спортивних дитячих клубів чи амбулаторій сімейної медицини, приватизовувати. Насамперед, ми повинні забезпечити потреби власника. Тому ми плідно працюємо з управліннями, департаментами на предмет пошуку їм відповідних приміщень, оскільки це важливо.

Місто змінило концепцію стосовно УДЮМКів, і ми намагаємося підшукати для них хороші приміщення на перших поверхах, де б могли займатися діти в комфортних умовах. Бо ті приміщення, які раніше мали УДЮМКи, це, як правило, були напівпідвальні приміщення, де дітям було дуже некомфортно займатися. Виходячи з того, приміщення, які можуть бути для використання структурних підрозділів, насамперед, ідуть на забезпечення потреб структурних підрозділів міста. Ті приміщення, які залишаються і є комерційними, ми передбачаємо на продаж на аукціоні. Оскільки аукціон – це найкращий спосіб отримання максимально можливих надходжень, це прозорий спосіб, який дає можливість будь-якому охочому взяти участь в процесі приватизації майна, абсолютно відсутня корупційна складова, і визначення ціни продажу здійснюється способом піднятої руки, голосуванням, хто більше дасть.

Тому серед тих об’єктів на сьогодні в нас є декілька цікавих, які, на мою думку, допоможуть забезпечити ті планові надходженням. Це приміщення на вул. Коперника, 12 (111 кв. м), де колись був банк, і зараз ми будемо приймати рішення про приватизацію на аукціоні. Це гарне комерційне приміщення, яке, я думаю, буде користуватися попитом.

Є приміщення на пл. Ринок, також на 1-му поверсі. Є гарний об’єкт на вул. Коновальця, 88, який, думаю, претендуватиме на хорошу ціну. Приміщення на вул. Бандери, 2 і Бандери, 5 невеличкі і також знайдуть свого покупця. Тобто, ми намагаємось приміщення, які є частинками житлових будинків, виставляти на продаж способом аукціону.

Надходження від оренди не складають навіть маловизначальної частки в доходах міського бюджету. Левову частку надходжень міський бюджет отримує від податку на доходи фізичних осіб. Надходження від оренди є дуже маленькими, порівняно з загальним фондом міського бюджету вцілому. Надходження від приватизації, які йдуть в бюджет розвитку, є, звичайно, сумарно значними, але теж не визначальними для бюджету розвитку», – пояснює Інна Свистун.

Повернутися назад >>
Коментарів (Прокоментуй!)

Останні новини