- Львівські новини ™ Novyny.lviv.ua - http://novyny.lviv.ua -

«Маємо усі можливості, щоб в найближчі 5 років створити у Львові додатково 30 тис. нових робочих місць в секторі виробництва», – мер Львова

Posted By Marta On 18.09.2015 @ 18:40 In ЕКОНОМІКА | No Comments

Львів відновлює промисловий потенціал. У місті будуть створені нові робочі місця. Зокрема, в мікрорайоні Рясне-2 голландські інвестори мають намір збудувати індустріальний парк. Також японська компанія Фуджікура заявила про рішення збудувати підприємство на околицях Львова. Про це розповів у відеозверненні міський голова Львова.

«Ми поставили собі за мету – відновлення промислового потенціалу Львова. Колись у місті працювали численні державні підприємства. В 90-і роки їх розікрали, порізали на металобрухт і фактично знищили. Однак потенціал Львова залишається – це велика кількість спеціалістів, добра база технічної освіти. Наша стратегія полягає у залученні інвестицій у високотехнологічні та екологічно чисті сектори промисловості. Є проблеми з негативним інвестиційним кліматом в державі загалом. Інвестор боїться йти в Україну. Але нам вдається переконувати, що Львів має добрі перспективи, особливо у зв’язку з відкриттям європейських ринків.

У мікрорайоні Рясне-2 наступного року голландські інвестори почнуть спорудження нового, сучасного індустріального парку, де в перспективі буде створено декілька тисяч робочих місць. Розробляємо концепцію нової промислової зони в районі “Сигнівка”.

Учора японська компанія Фуджікура, яка виготовляє комплектуючі для автомобілів світових марок, після довготривалих переговорів з містом оголосила про рішення збудувати підприємство в Рясне-Руській і вже розпочала прийом на роботу. В перспективі – це 3 тисячі нових робочих місць.

Ми маємо усі можливості для того, аби в найближчі п’ять років створити у Львові додатково тридцять тисяч нових робочих місць в секторі виробництва. Це абсолютно реальні показники», – розповів міський голова Львова Андрій Садовий.


Article printed from Львівські новини ™ Novyny.lviv.ua: http://novyny.lviv.ua

URL to article: http://novyny.lviv.ua/ekonomika/majemo-usi-mozhlyvosti-schob-v-najblyzhchi-5-rokiv-stvoryty-u-lvovi-dodatkovo-30-tys-novyh-robochyh-mists-v-sektori-vyrobnytstva-mer-lvova.html

Copyright © 2011-2017 Львівські новини ™ Novyny.lviv.ua Всі права захищено