- Львівські новини ™ Novyny.lviv.ua - http://novyny.lviv.ua -

Обласна рада вимагає повернення у власність Львова Палацу ігрових видів спорту «Україна»

Posted By Редактор On 15.03.2016 @ 19:39 In ЕКОНОМІКА,СПОРТ | No Comments

Львівська обласна рада прийняла звернення до Федерації профспілок України, Об’єднання профспілок Львівщини, голови Львівської обласної державної адміністрації та міського голови міста Львова щодо ситуації, яка склалася з використанням Палацу ігрових видів спорту «Україна».

У зверненні, зокрема, сказано: «Станом на сьогодні названий палац перебуває у власності Об’єднання профспілок Львівщини – громадської організації. Формально тут проводять тренування ДЮСШ «Спартаківець», однак фактично діти змушені займатися тенісом на відкритих майданчиках. Дитячі спортивні змагання проводять на тенісних кортах в інших місцях, орендованих у комерційних структур, що потребує значних фінансових витрат. Спортивну споруду площею більше 2200 квадратних метрів не використовують за цільовим призначенням. Останнім часом спортивних заходів у ній не проводилося взагалі. Натомість, приміщення Палацу спорту займають понад 20 орендарів, починаючи від спортмагазинів, майстерні з ремонту взуття, кафе, перукарень та завершуючи різноманітними саунами та соляріями із сумнівним набором послуг. На критих кортах у режимі нон-стоп проводять різні комерційні виставки. Потроху споруда перетворюється на такий собі «шанхай», обростаючи прибудовами та торговельними точками. Знову ж таки, слід зауважити, що Палац ігрових видів спорту «Україна» перебуває в украй занедбаному стані та справляє гнітюче враження. Дах протікає і весь вкрився іржею, у приміщеннях – сирість. Такі факти свідчать про безгосподарне та неналежне ставлення керівництва закладу до виконання своїх обов’язків».

Депутати Львівської обласної ради підтримують позицію Федерації тенісу України та Федерації тенісу Львівської області щодо повернення законним шляхом (не виключаючи і судових позовів) у власність територіальної громади м. Львова Палацу ігрових видів спорту «Україна», а також схвалюють готовність Федерації взяти на себе витрати з ремонту та подальшим використанням цієї споруди виключно для потреб ігрових видів спорту, зокрема тенісу.


Article printed from Львівські новини ™ Novyny.lviv.ua: http://novyny.lviv.ua

URL to article: http://novyny.lviv.ua/ekonomika/lvivska-oblasna-rada-vymahaje-povernennya-u-vlasnist-lvova-palatsu-ihrovyh-vydiv-sportu-ukrajina.html

Copyright © 2011-2017 Львівські новини ™ Novyny.lviv.ua Всі права захищено