«Європейський інвестиційний банк і надалі зацікавлений у реалізації спільного проекту з містом», – Сергій Кіраль про новий сміттєпереробний завод

10 червня 2016, 14:56   Прокоментуй! Друкувати Друкувати Поділитися новиною:

На офіційному веб-сайті Мінрегіонбуду з’явилось повідомлення про те, що Львівська міська рада не надала рішення для Європейського інвестиційного банку про підтримку проекту з рекультивації Грибовицького сміттєзвалища. Як прокоментував ситуацію радник міського голови з питань інвестицій та народний депутат України Сергій Кіраль, заява Міністерства – винятково політична, і є спробою поставити під сумнів домовленості міста й Банку, адже кінцевим терміном подання такого рішення органом місцевого самоврядування є 1 липня (скан документу – у вкладеннях).

«Заява Мінрегіонбуду є суто політичною, оскільки термін подання рішення органу місцевого самоврядування про підтримку проекту ще не вийшов, і становить 1 липня 2016 року. Окрім того, міський голова кілька разів виносив на розгляд сесії питання про об’єднання двох підприємств – Збиранка і Спецкомунтранс – оскільки планується, що саме це нове об’єднання буде виступати позичальником за проектом», – зазначає Сергій Кіраль.

Також він відзначив, що сьогодні зранку мав розмову з представником Банку, де підтвердили, що такі вимоги Мінрегіонбуду жодного відношення до вимог чи процедур Банку не мають – це винятково внутрішні вимоги уряду. Водночас, Європейський інвестиційний банк і надалі зацікавлений у реалізації спільного проекту з містом, остаточна вартість якого буде визначена за результатами розробки техніко-економічного обґрунтування проекту, робота над підготовкою якого вже розпочалась.

Повернутися назад >>
Коментарів (Прокоментуй!)

Останні новини