«Еко-Радіо» відновило мовлення

22 грудня 2011, 19:13   Прокоментуй! Друкувати Друкувати Поділитися новиною:

Львівська радіостанція «Еко-Радіо» відновила своє мовлення. Відтепер ефір «Еко-Радіо» здійснюється в мережі інтернет на офіційному сайті радіо ekoradio.com.ua. Нагадаємо, раніше «Еко-Радіо» транслювало свої передачі у Львові та Львівській області на частоті 89,7 МГц – від літа 2004 року до осені 2010 року.

«Еко-Радіо» не змінило свій музичний формат – ефір надалі складається на 100% із композицій популярних українських гуртів та виконавців. Мовлення здійснюється повністю українською мовою. Наразі в ефірі «Еко-Радіо» присутні: тематичні передачі  «Музика ночі» (щоночі опівночі) та «Українське ретро» (щоденно з 22 до 23 год.), у якій звучать популярні пісні 70-80 рр. та повернулася в ефір популярна передача «Українська дискотека» (у вихідні з 19 до 22 год.). У планах колективу радіо – розширення тематичних передач та відновлення інформаційного мовлення.

На період різдвяних свят ефір «Еко-Радіо» буде традиційно наповнений колядками у традиційному та сучасному виконанні. Зокрема, уже на католицьке Різдво починаючи з 19 год. 24 грудня і упродовж ночі в ефірі будуть українські коляди. А на Святий вечір 6 січня в ефірі «Еко-Радіо» з 18 год. і до 6 ранку 7 січня слухайте спільний різдвяний проект з «Радіо «Воскресіння» «Різдвяна ніч». У ньому ви дізнаєтеся про традиції і звичаї Святвечора та Різдва в Україні, зокрема на Галичині, будуть цікаві інтерв’ю з гостями студії на різдвяну тематику, різдвяні оповідання, віншування, а музичним елементом святкового проекту стануть колядки, які лунатимуть в ефірі упродовж всієї різдвяної ночі!

Ефір «Еко-Радіо» можна слухати на офіційному сайті радіостанції.

Повернутися назад >>
Коментарів (Прокоментуй!)

Останні новини